وسایل گازسوز کوچک بازار جدیدی را ما به معرفی کرده اند.

 اگرچه گاز شهری (NG) یا گاز مایع (LPG) بیش از ۱۰۰ سال است که در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد، اما بیشتر جهت گرمایش و پخت و پزهای خانگی بوده است، بنابراین  استفاده از گاز شهری یا گاز مایع به عنوان سوخت در موتور هنوز بازار جدیدی می باشد.

کمپانی گرین پاور بازار جدیدی به شما معرفی می نماید.

با بیش از ۱۰ سال تحقیق و توسعه، سرانجام توانستیم بر حل معمای جهانی در مورد سوزاندن گاز در محفظه احتراق موتورهای سیلندر پیستونی با راندمان و قابلیت اطمینان بالا پیروز گردیم.

ظرفیتی بالا در بازار

در حال حاظر تولید موتور برق های بنزینی و دیزلی، سالانه در حدود ۵۰ میلیون دستگاه در جهان می باشد. هدف ما در گام نخست رسیدن به ۱۰ درصد از سهم بازار با فروش موتور برق گازسوز شهری یا مایع می باشد.بدیهی است با توجه با در اختیار داشتن بزرگترین شبکه گاز شهری جهان در ایران، می توان به رقمی بالاتر از ۵۰ درصد سهم بازار کشورمان دست یافت.

چرا گاز شهری/گازمایع را به عنوان منبع انرژی  جدید انتخاب می کنیم؟

تا حدود ۱۰۰ سال پیش، بشر از سوخت هایی نظیر زغال سنگ و نفت استفاده می کرده است، ذخایر گاز طبیعی در سراسر جهان در حال اکتشاف می باشند و ما در حال حاضر در مراحل اولیه توسعه و بهره برداری از آن می باشیم. همانطور که می دانید منابع نفتی رو به پایان و با میزان سرعت مصرف فعلی تا ۳۰ الی ۴۰ سال دیگر تمام خواهد شد، گاز شهری پاک و تمییز بوده از طرفی راندمان احتراقی مطلوبی دارد.

برای مشاوره و اطلاع از قیمت ها از طریق شماره تماس 02166918012 با کارشناسان ما تماس بگیرید.