جهت انتخاب و خرید ژنراتور بایستی به موارد متفاوتی توجه کرد، شرکت گرین پاور آماده ارایه مشاوره رایگان بصورت تلفنی و حضوری در محل شما می باشد، مهمترین نکته در انتخاب ژنراتور توان الکترکی مورد نیاز است، معمولا پس از مشاوره و بازدید های فنی معلوم می گردد، میزان برق اضطراری مورد نیاز کمتر از میزان درخواستی شما می باشد و این مورد باعث می گردد هرینه کمتری جهت خرید ژنراتور مناسب بپردازید، لذا نکات مهم و قابل توجه به شرح زیر است:

۱ توان الکتریکی ژنراتور گازسوز

۲ خصوصیات فیزیکی ژنراتور گازسوز

مهمترین نکته در انتخاب ژنراتور، توان الکترکی مورد نیاز است.

اولین سوال هنگام انتخاب ژنراتور:

اولین سوال در هنگام انتخاب ژنراتور میزان توان الکتریکی آن است یعنی میزان توان ظاهری دستگاه ( KVA ) و توان اکتیو دستگاه ( KW ) است. این نوع اندازه گیری در دو نوع دستگاه مولد برق از جمله UPS ها (معمولا برای مصارف سبک مانند برق اضطراری سیستم های کامپیوتری ) و همچنین ژنراتور ها ( به منظور مصارف سنگین و حجیم مانند تامین برق خانه، بیمارستان و مصارف صنعتی) به کاربرده می شود.

توجه کنید:

حال با این موضوع شما می بایست به دو نکته اساسی توجه داشته باشید که مولد برق شما با در نظر گرفتن توان ظاهری قابل بهرداری است یا توان اکتیو آن !؟ در حالت کلی می توان با در نظر گرفتن این موضوع و سوالات زیر در انتخاب ژنراتور گازسوز خود موفق باشیم:

 1. آیا مولد برق شما برای مصارف صنعتی بوده یا صرفا جهت تامین برق تجهیزات ساده و سبک بکار برده می شود !؟
  توضیح : این سئوال به منظور شناسایی میزان قدرت دیزل ژنراتور می باشد.
 2. آیا قطع و وصل برق در مصارف شما امری موقت است یا متناوب؟
  توضیح : نوع ژنراتور دیزل باید با توجه به شرایط کاری آن تعریف شود به عبارتی آیا از دیزل ژنراتور به عنوان برق اضطراری ( standby )استفاده می شود یا به عنوان یک مولد برق دایم ( prime power source ).
 3. میزان عمر مفید مولد برق را چگونه مد نظر گرفته اید؟
  توضیح : این سئوال به منظور مشخص نمودن میزان عمر مفید دستگاه و هزینه های نگهداری آن می باشد . دیزل ژنراتور شما دارای عمر مفید ۵ سال است یا کمتر !؟
 4. محل قرار گرفتن مولد برق مورد نظر چگونه است؟
  توضیح: یکی از سئوالات بسیار مهم محل نصب دیزل ژنراتور است با توجه به مواردی از جمله میزان فصای اشغال شده از سوی دیزل ژنراتور ، تهویه هوا ، میزان صدا تولید شده آن و …
 5. نوع سوخت مولد برق شما چیست؟
  توضیح : یکی از مهمترین موارد در انتخاب موتور ژنراتور نوع سوخت آن است که می بایست در نظر گرفت .

برای مشاوره و اطلاع از قیمت ها از طریق شماره تماس 02166918012 با کارشناسان ما تماس بگیرید.