ایمنی ژنراتور

نصب و راه اندازی ژنراتور در داخل خانه هرگز توصیه نمی‌شود، چون ایمن نیست! در این مقاله با نکاتی در جهت نصب و راه اندازی با در نظر داشتن ایمنی ژنراتور در خارج از خانه با رعایت تمام نکات ایمنی آشنا می‌شوید.

هرگز ژنراتور خود را داخل خانه نیاورید

دلیلی برای راه اندازی ژنراتور در داخل خانه وجود ندارد. حتی با استفاده از فن یا سیستم اگزوز، راه اندازی ژنراتور در خانه، گاراژ یا سوله برای شما خطر مرگ دارد!

دفترچه راهنمای اپراتور را در دسترس خود داشته باشید

دفترچه راهنمای اپراتور خود را در مکانی امن نگهداری کنید تا بتوانید به آسانی به آن مراجعه کنید. با روش های راه اندازی مناسب برای ژنراتور خود آشنا شوید. همیشه نکات و هشدارهای ایمنی را قبل از راه اندازی ژنراتور خود بخوانید و دنبال کنید.

هشدار مونوکسید کربن را نصب کنید

استفاده از آلارم مونوکسید کربن با باتری می تواند خطرات احتمالی را کاهش دهد. باتری ها را تعویض کنید و به طور منظم تست کنید تا مطمئن شوید که آلارم ها در شرایط خوبی کار می کنند. علائم مسمومیت با مونوکسید کربن را نیز بدانید.

خانواده خود را ایمن نگه دارید

تنها مکان امن برای نصب و راه اندازی ژنراتور قابل حمل، در محلی خارج از خانه توصیه می‌شود و ضروری است. باید به این نکته حتما توجه کنید تا خانواده‌تان را از وجود گاز مونوکسید کربن حفظ کرده باشید تا در امان باشید. همچنین، با آموزش‌های لازم و توصیه‌های مفید درباره خطرات ناشی از سوخت مونوکسید کربن خانواده‌تان را آگاه کرده و از این گاز کشنده بی‌رنگ و بی‌بو در امان باشید.

ایمنی ژنراتور

برای اطلاعات بیشتر درباره ایمنی ژنراتور، می‌توانید به انجمن تولیدکنندگان ژنراتور و موتور برق مراجعه کنید. این انجمن منبعی عالی برای دستیابی به راهنمایی‌های ایمنی در مورد راه‌اندازی ژنراتور است. ویدیوهای آموزشی این انجمن به صورت گام به گام، نکات ایمنی PGMA را ارائه می‌دهند که در زمینه قرار گرفتن در معرض گاز مونوکسید کربن و نحوه ایمن نگه داشتن شما و عزیزانتان در حین استفاده از ژنراتور و موتور برق را توضیح می‌دهند.

ژنراتور خود را ایمن نگه دارید

برای اطمینان از ایمنی ژنراتورتان، در محیطی خارج از خانه که ایمنی کامل آن فراهم باشد نگه دارید. هرگز برای نصب و راه اندازی ژنراتور در داخل خانه اقدام نکنید! در ادامه این مقاله راهنمایی ها و نکاتی در خصوص ایمن ژنراتور خود در محیط خارج از منزل، با در نظر داشتن تمام نکات ایمنی آورده شده است.

گاور های گرین پاور

سرانجام با ورود به فصل های مختلف سال، زمانی که کاربران استفا‌ده‌ای از ژنراتور ندارند، شرکت گرین پاور به صورت انحصاری کاورهایی ضد آب و رطوبت، ساخت و تولید ایران مناسب هر نوع آب و هوایی طراحی کرده است. هدف و تلاش شرکت گرین پاور در این راستا است، تا از ژنراتورهای شما در شرایط  آب و هوایی مختلف محافظت کند.

با گرین پاور در ارتباط باشید و به‌روزترین اخبار و معرفی محصولات جدید را دنبال کنید.