امروز؛ آغاز به‌کار دهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی انرژی‌های نو

سرویس تجدیدپذیر های برق نیوز،  نمایشگاه بین المللی انرژی‌های تجدیدپذیر؛ امروز با حضور مقامات سازمان ، رئیس سازمان انرژی‌های نو ایران و اتحادیه‌های مربط گشایش می‌یابد. همزمان با این رویداد نمایشگاه بین المللی محیط زیست نیز برگزار می شود.
 
این دو نمایشگاه پذیرای بیش از ۲۲۰ شرکت داخلی و خارجی از جمهوری اسلامی ایران و ده کشور نروژ، چین، آلمان، ترکیه، یونان، اتریش، تایوان، سوئیس، کره جنوبی و ایتالیا نوین‌ترین تولیدات، صنایع و خدمات خود را به نمایش عموم می‌گذرند.
 
در نمایشگاه بین المللی انرژی‌های تجدیدپذیر جدیدترین دستاورد‌ها و فن آوری‌های این حوزه از جمله انواع؛ انرژی خورشیدی، انرژی بادی، انرژی زمین گرمایی، بهره وری انرژی، بهینه سازی مصرف، صرفه جویی مصرف برق، صرف جویی حامل‌های انرژی، تجهیزات زیست محیطی، آبگرمکن‌های خورشیدی، نرم افزار مانیتورینگ مولد‌های خورشیدی، نیروگاه‌های خورشیدی، توربین‌های بادی و سیستم‌های هیبریدی، ممیزی انرژی و سیستم‌های هیبریدی، شبکه‌های توزیع برق، کنتور‌های دیجیتال، تولید و بهینه سازی ادوات به نمایش گذاشته می‌شود.
 
این نمایشگاه به عنوان مهمترین رویداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت‌های داخلی و خارجی در زمینه صنایع مرتبط با انرژی‌های نو و صرفه جویی انرژی برپا می‌شود فرصت مغتنمی است تا شرکت‌های فعال در این صنعت دستاورد‌ها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازار‌ها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت‌ها و نوآوری‌های آتی خود را هدایت کنند.

نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدیدپذیر، بهره وری و صرفه جویی انرژی تهران که یکی از بزرگترین نمایشگاههای این حوزه در منطقه خاورمیانه محسوب می شود، نیز از جایگاه ویژه ای برخوردار است و در آن شرکت ها، سازمان ها، صنعتگران و متخصص ايراني و خارجی، نوین ترین و جدیدترین محصولات، خدمات و تکنولوژي هاي مرتبط با انرژي هاي نو و تجديدپذير و نيز صرفه جويي و بهينه سازي مصرف انرژي را در معرض دید علاقمندان قرار می دهند.

 این نمایشگاه از امروز تا پنجم اسفندماه هر روز  از ساعت 10تا 18 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقه مندان است.