وجود نیروگاه‌های تخصصی برق در کشور

معاون امور تحقیقات و منابع انسانی وزیر نیرو گفت: در هر استان چندین واحد تولید برق وجود دارد که باید با یکدیگر هماهنگ باشند و این هماهنگی با سفرهای استانی بهتر انجام می‌گیرد.
به گزارش برق نیوز، علی‌اکبر مهاجری  در جلسه‌ای با مسؤولان استان سمنان با بیان اینکه در حال حاضر نیروگاه‌های تخصصی برق در کشور وجود دارد، اظهار کرد: این نیروگاه‌ها باید همواره با دیگر بخش‌ها هماهنگ باشند تا از بروز مشکلات در کشور جلوگیری شود.

وی با بیان اینکه برگزاری سفرهای استانی دولت اقدام بسیار خوبی است، تصریح کرد: در هر استان چندین واحد تولید برق وجود دارد که باید با یکدیگر هماهنگ باشند و این هماهنگی با سفرهای استانی بهتر انجام می‌گیرد.

معاون امور تحقیقات و منابع انسانی وزیر نیرو با اشاره به اینکه هماهنگی بین این واحدهای تولید برق یک ضرورت است و باید به‌طور جدی به آن پرداخت، افزود: در حال حاضر این هماهنگی وجود دارد و باید به‌صورت مستمر ادامه پیدا کند تا دچار مشکل خاصی در استان‌ها نشویم.

مهاجری گفت: در دوره‌های قبل، برگزاری جلساتی پیش‌بینی شد تا این هماهنگی به‌صورت مداوم و در بهترین حالت وجود داشته باشد که این جلسات به‌صورت منظم در استان‌ها برگزار و نتایج آن به وزارتخانه ارسال می‌شود.

وی اظهار کرد: باید بین تمام شرکت‌ها در کشور هماهنگی کامل وجود داشته باشد؛ چراکه این موضوع برای جلوگیری از ایجاد مشکلات بعدی بسیار حائز اهمیت است.

معاون امور تحقیقات و منابع انسانی وزیر نیرو با بیان اینکه در زمینه تأمین آب و برق نیز باید هماهنگی لازم وجود داشته باشد، ادامه داد: در این زمینه اقدامات بسیار خوبی انجام شده است تا این هماهنگی نیز به‌صورت مداوم در کشور به وجود آید.

وی بیان کرد: اگر در هر زمینه‌ای هماهنگی وجود نداشته باشد، مشکلات متعدد و در برخی موارد بزرگی به وجود می‌آید که برگزاری این جلسات می‌تواند از بروز آن‌ها پیشگیری کند.